<oembed><version>1.0</version><provider_name>Richard Brewster's Electronic Sounds</provider_name><provider_url>https://pugix.com/synth</provider_url><title>New MBB15-1.5A Supplies - Richard Brewster's Electronic Sounds</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="pUzIuUbYnN"&gt;&lt;a href="https://pugix.com/synth/new-mbb15-1-5a-supplies/"&gt;New MBB15-1.5A Supplies&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://pugix.com/synth/new-mbb15-1-5a-supplies/embed/#?secret=pUzIuUbYnN" width="600" height="338" title="&#x201C;New MBB15-1.5A Supplies&#x201D; &#x2014; Richard Brewster's Electronic Sounds" data-secret="pUzIuUbYnN" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;
/* &lt;![CDATA[ */
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://pugix.com/synth/wp-includes/js/wp-embed.min.js
/* ]]&gt; */
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://i1.wp.com/pugix.com/synth/wp-content/uploads/2020/12/new-supply-closeup.jpeg?fit=640%2C480&amp;ssl=1</thumbnail_url><thumbnail_width>640</thumbnail_width><thumbnail_height>480</thumbnail_height><description>Years ago, I had realized that 800ma of 15V was not enough for all the MOTM modules in one Dot Com walnut cabinet (26U). At that time I upgraded one ... Read More</description></oembed>